شعار سال
جمعه 04 اسفند 1402

مقدمه :

اطلاعات شخصی هر فرد بخشی از حریم خصوصی وی محسوب می شود . حفاظت بیشتر از حقوق شخصی افراد در شبکه نه تنها موجب امنیت کاربران می شود بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت آنها در فعالیت های  جاری می گردد .

 در بیانیه حفظ حریم خصوصی تشریح می‌کنیم که چه اطلاعاتی را از شما گردآوری کرده، چگونه از اطلاعاتی که هنگام مراجعه به این پایگاه اینترنتی در اختیارمان قرار می‌دهید، استفاده و از آ‌ن‌ها حفاظت می‌کنیم.


ما حفظ حریم شخصی شما را تضمین می‌کنیم. اگر در هنگام استفاده از این پایگاه اینترنتی، از شما اطلاعاتی بخواهیم که هویت‌تان را آشکار کند می‌توانید مطمئن باشید که از آن تنها بر اساس اصول مطرح شده در این بیانیه استفاده می‌شود. در هر حال تعهدات و مسئولیت‌های ما محدود به توانایی‌ها و امکانات ما بوده و ما در قبال اقدامات مجرمانه و یا حوادث و رویدادهای غیرمترقبه یا اتفاقاتی که منتسب یا ناشی از اقدامات ما نباشد، مسئولیت و یا تعهدی نخواهیم داشت.

 

 

چه اطلاعاتی را گردآوری می‌کنیم؟

ما ممکن است این اطلاعات را از شما بگیریم:

 • نام و عنوان شغلی  ،
 • اطلاعات تماس از جمله آدرس و پست الکترونیک  ، 
 • اطلاعات مرتبط با نظرسنجی از مخاطبان   ،
 • اطلاعاتی برای پشتیبانی و نحوه‌ی اطلاع رسانی

 

با اطلاعاتی که می‌گیریم چه می‌کنیم؟

ما از این اطلاعات برای شناخت نیازهای شما و ارائه پیشنهادهای بهتر به شما استفاده می‌کنیم.به طور خاص، از اطلاعات گردآوری شده در سایت برای این هدف‌ها استفاده می‌کنیم:

ایجاد بانک اطلاعاتی مخاطبان  ، 

استفاده از اطلاعات برای بهبود خدمات یا نحوه‌ی ارائه‌ی آن‌ها   ،  

ارائه‌ی امکانات جدید، پیشنهادهای ویژه و یا دیگر اطلاعات

 براساس ماده ۷ تصویب نامه شماره ۱۱۲۷۱۲۸ شورای عالی اداری مورخ ۲۸/‏۱۲/‏۱۳۹۵ خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران وبگاه دانسته و از کاربران آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت می‌کند، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری می نماید

 

 

فناوری بکار گرفته شده در این سایت :

این سایت جهت ذخیره تنظیمات و نگهداری از تاریخچه فعالیت های کاربران ، داده ها را در فضای کوکی مرورگر شما ذخیره می کند . از آنجائیکه کوکی ها فاقد هرگونه داده ای جهت اجرای فرامین هستند  ، ناقل ویروس های کامپیوتری بوده و لذا نمی تواند کامپیوتر شخصی شما را آلوده کند

 

 

 امنیت اطلاعات

 اطلاعات جمع آوری شده از بازدید کنندگان صرفاً برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای سایت مورد استفاده قرار می گیرد و هیچ بخشی از اطلاعات شما را بدون اطلاع و اجازه قبلی ، با فرد یا موسسه دیگری در میان نخواهیم گذاشت .

توجه داشته باشید برخی از اطلاعات شخصی شما هنگامی که پیام یا مطلبی را در بخش تالار گفت و گو و یا سایر قسمت های سایت ارسال می کنید در اختیار عموم قرار می گیرد و ممکن است این اطلاعات خارج از کنترل ما موجب سوء استفاده های احتمالی و ارسال پیام های ناخواسته از سوی دیگران شود .

 

 

لینک به سایت‌های دیگر

سایت ما ممکن است به سایت‌های دیگری لینک شود. وقتی که شما از طریق این لینک‌ها از سایت ما خارج می‌شوید، توجه داشته باشید که ما بر دیگر سایت‌ها کنترل نداریم. درباره این سایت‌ها شما باید به بیانیه حریم شخصی آنها مراجعه کنید.

 

لیست اخبار صفحه :1
  سایر پیوندها
  تنظیمات قالب
  گفتگو انلاین

  سامانه ی گفتگوی آنلاین